Бондаренко таке готувала! СБУ накрила найбільшу провокацію в історії України

Українські спецслужби попередили проведення акції сепаратистів у сердці країни

 

Як стало відомо, російські спецслужби збиралися провести антиукраїнську акцію в Брюсселі.

Зокрема, на ній планувалося провести дискредитацію України перед європейською спільнотою і звинуватити владу країни в нібито утиски журналістів і «вільної преси».

Для участі в акції в Брюссель попрямувало декілька громадян України. Крім того, паралельно з європейською акцією, планувалася проведення аналогічної в Києві.

«Для посилення «ефекту» від їхнього виступу і надання додаткової «правдивості», організатори хотіли влаштувати пряме включення з Києва, під час якого проплачені «блогери» і «журналісти» повинні були підтвердити інформацію про утиски і переслідування», – заявили в СБУ.

Повідомляється, що “блогерам і журналістам” заплатили по сто гривень за участь в провокації.

Примітно, що єдиною широко відомою особою на провокації була екс-нардеп від “Партії Регіонів” Олена Бондаренко, яка відмовилася коментувати правоохоронним органам свою присутність на заході.

Як вже повідомлялось раніше, брат депутата Верховної Ради від фракції “Опозиційного блоку” Наталії Королевської Костянтин, якого підозрювали в корупційних діях, займеться розвитком туризму на включеному Росією українському півострові Крим.

Джерело

Загрузка...

Вересень 29, 2017


Рекомендуємо
Рекомендуємо
Джерело
Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!