ТЕРМІНОВО! Це КІНЕЦЬ?!!! Суд виніс остаточне рішення щодо справи Саакашвілі

Київський апеляційний адміністративний суд визнав законною відмову Державної міграційної служби надати лідеру партії “Рух Нових сил” і колишньому президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі статус біженця або особи, яка потребує додаткового захисту
Таке рішення озвучив головуючий суддя Андрій Коротких сьогодні, 5 лютого, на засіданні.

Зокрема, суд постановив залишити без задоволення апеляційні скарги ДМС і Саакашвілі, також залишити без змін рішення Окружного суду від 3 січня.
Нагадаємо, президент України Петро Порошенко в липні 2017 року указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. 3 січня 2018 року
Окружний адміністративний суд Києва відмовив політику у визнанні незаконним рішення Управління ДМС в Київській області, яке в свою чергу відмовилося визнавати Саакашвілі біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту після позбавлення громадянства України.

“Таким чином я втрачаю статус перебування в Україні. Це чергове рішення Порошенка, а не суду”, – прокоментував сьогоднішнє рішення суду Саакашвілі. Рішення в ступає в силу 5 лютого.
Відзначимо, за кілька годин до рішення судді Андрія Коротких політик відзначав, що “ОПГ намагається позбавити його законного права перебувати в країні і позбутися від політика, який не боїться говорити правду про їхні злочини проти народу”. Після цього лідер партії “Рух Нових сил” відмовився відвідувати судові засідання по статусу біженця.
Адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький заявив, що це рішення (програш апеляції щодо статусу біженця) дає владі підстави реалізовувати плани по можливе незаконне видворення Саакашвілі з країни. Чорнолуцький також додав, що це рішення оскаржать в касації.

Джерело

Загрузка...

Лютий 5, 2018


Запостити коментар

Рекомендуємо
Рекомендуємо
Спецпредставник США щодо врегулювання ситуації в Україні Курт Волкер заявив…
Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!