Сьогодні її не стало… В пекельних муках померла відома артистка…

У Петербурзі 25 січня після тривалої хвороби померла співачка Людмила Сенчина, народна артистка Росії, знаменита виконавиця пісні «Попелюшка» та романсу «Цілу ніч соловей нам насвистував», передає Корупція.Інфо

У співачки було фактично два дні народження: згідно з документами, вона з’явилася на світ 13 січня 1948 року. Насправді вона народилася 13 грудня 1950 року в селі Кудрявці Миколаївській області. Так чи інакше, привітання з 70-річчям вона приймала, вже перебуваючи в лікарні.

Чоловік співачки Володимир Андрєєв відомості про її смерть не підтверджує і не спростовує, пообіцявши повідомити офіційну інформацію трохи пізніше. Однак сумну новину назвали достовірною в БКЗ «Жовтневий», додавши, що співачка в останні дні себе дуже погано почувала.

Людмила Сенчина отримала музичну освіту в Ленінграді, закінчивши музичне училище ім. Н.А. Римського-Корсакова, після якого була запрошена в Театр музичної комедії. А виконавши пісню «Попелюшка» на «Блакитному вогнику», отримала всесоюзну популярність.

Сенчина працювала телеведучою в передачі «Артлото», знялася у фільмі «Озброєний і дуже небезпечний», багаторазово ставала лауреатом конкурсу «Пісня року». Її концерти на сцені БКЗ «Жовтневий» користувалися великою популярністю у петербуржців

Загрузка...

Січень 25, 2018


Рекомендуємо
Рекомендуємо
Анатолий Любаревич Друзья , коллеги прошу сделать перепост где только…
Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!