“Це – Олександр Привалов. Заступник мінсоцполітики. Завіз 60 тон товарів з Китаю під видом гумдопомоги”, – Гнап

Це – Олександр Привалов. Заступник міністра соціальної політики. Там він відповідає за гуманітарну допомогу. Відповідає так, що на думку слідчих, влаштував масштабну оборудку.
Підлеглі Привалова рік тому надали вантажу з Китаю статус гуманітарної допомоги.А у вантажі були тисячі нових джинсів, кросівок, курток та босоніжок – всього 60 тон. Все це за документами “благодійники” мали передати в інтернати і дитячі будинки Дніпропетровської області. Але. Насправді все продали в Одесі на ринку “7-й кілометр”. Діти не отримали нічого. Бюджет теж, тому що ввезений як гуманітарка вантаж не обкладається митом при розмитненні.

Ми з Yevheniia Motorevska спитали підлеглих Привалова чому вони визнали явно комерційний вантаж гум.допомогою і звільнили його від сплати мит:
– Там все було в порядку з документами. – каже Олена Чернецька – керівник відділу гум.допомоги Мінсоцполітики.
– Там все взуття в документах було дорослих розмірів – кажу – вас це не збентежило?
– Нууу… – Чернецька опускає очі додолу – у нас тепер знаєте які діти? Акселерати!
Прокурори думають, що Чернецька діяла разом з Приваловим та держсекретарем міністерства Іванкевичем в цій оборудці. Але чомусь, після дуже активного початку, провадження прокуратури останнім часом сповільнилось.

– Та хай собі розслідують! – кажуть нам в Мінсоцполітики.
Складається враження, що їх перелякали тільки наші питання. Чомусь, слабо віриться що прокуратура потягне до суду цього милого чоловіка – Привалова. Який, ну треба ж тобі! Перед тим як потрапити Мінсоцполітики, сам працював в донецькій прокуратурі.

Ось тут вся історія: https://www.slidstvo.info/investigations/charity_fraud/

Дмитро Гнап

Загрузка...

Січень 26, 2018


Рекомендуємо
Рекомендуємо
Співачка з'явилася перед публікою в соцмережах в незвичайному платті. Камалія…
Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!