Чоловік купив дешеву “хрущовку” і перетворив її в розкішні апартаменти

Складно повірити що на цих фото одна і та ж квартира.

Цей чоловік дійсно майстер на всі руки! Тільки подивіться на це чудове перевтілення!

Квартира призначена для однієї людини (молодої людини :). Тому планування було спроектоване  майстром виходячи з його звичок, способу життя, смаків і уподобань. На все було заплановано 4 місяці. В принципі, через 4 місяці він і в’їхав, тільки ще 2-3 облаштовував і докуповував меблі.

Для збільшення простору було вирішено відкрити кухню і поєднати із залом, комору збільшити за рахунок витягнутої спальні і зробити гардероб (щоб позбутися раз і назавжди від шаф), збільшена мізерна ванна кімната. Чоловік вже знав, де що буде стояти, тому планування була максимально продумано.

Ці фотографії не остаточний результат, а близько 1-2 місяців після закінчення ремонту. Це лише основа для подальшого обживання. Декором юнак вирішив зайнятися в процесі, щоб не захаращувати квартиру враз , а підбираючи продумані предмети, що мають особисту цінність і пам’ять.

І ще, чоловік не претендує на номінацію “Найбільш ексклюзивний інтер’єр”, це його перший ремонт, перша квартира. Планування, колір, стиль … були обрані ним і для нього усвідомлено.

А ось власне і результат …

Як вам результат?

Загрузка...

Січень 25, 2018


Рекомендуємо
Рекомендуємо
ЛЮДИ !!!! Почитайте один раз і запам’ятайте назавжди!!! Бо вже…
Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!